Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

 • Kullanılan ürünlerin ömrü kaç yıllıktır?

  Ahşap ev imalatı için kullandığımız sarı çam ve beyaz çam (ladin)’in ortalama bir insan ömrü boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

  Ayrıca isteğe bağlı şekilde kullanılacak olan ekstra ahşap koruyucu ve bakım ürünleri ile ahşabın ömrü çok daha uzun yıllar sağlam bir şekilde dayanabiliyor.

 • Şehir dışına proje yapıyor musunuz?

  Türkiye’nin istenilen her şehrin de hızlı bir şekilde profesyonel ekibimizce projelerinizi hayata geçirebiliyoruz. Herhangi bir il veya ilçe sınırlamamız yoktur.

  Sadece yaptırmak istediğiniz proje ölçüleri ve proje detaylarına göre teslim süresi değişkenlik gösterebiliyor. Projelendirme için herhangi bir ekstra ücret talep etmiyoruz.

 • Ahşap döşeme ve lambri zamanla çekme yapar mı?

  Firmamız tarafından satılan tüm döşeme ve lambri ürünleri Isparta üretimli olup hepsi ileri teknoloji sistemlere sahip fırınlar da kurutulup sonra biçme işlemine geçilmiştir.

  Bundan dolayı hiçbir döşeme ve lambri grubunda ki ürünlerimizde çekme veya başka herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

 • Özel proje tasarımı yapıyor musunuz?

  Müşterilerimizin isteğine bağlı bir şekilde özel projeler hazırlayabiliyoruz.

  Kısa bir zaman içinde istediğiniz şekilde projelendirme yapıp size sunuyoruz hiçbir sınırlamamız yoktur. Beğenip onayladığınız takdir de ise hemen üretim tesisimizde yapım ve yerinde montaj aşamalarına geçiyoruz.

 • Laminat parkeler suya dayanıklı mıdır?

  Satmış olduğumuz tüm laminat parkeler su dökülmeleri veya ıslak temizleme durumlarına karşı dayanıklı olup 31. – 32. Sınıf ve derzli veya derzsiz ürün seçeneklerimiz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

 • Ahşap boyaların kalitesi nasıldır?

  Jansen Raykon Rize yetkili satış bayisi olup geniş renk çeşitlerine sahibiz.

  Tüm boya çeşitlerimiz sağlık standartlarına uygun olup garantilidir. Hiçbir şekilde fırça izi bırakmaz ve su bazlı ve normal olmak üzere iki farklı kategori üzerinden siz müşterilerimize hizmet veriyoruz.

 • Ahşap evlerde hangi tür ağaç kullanılıyor?

  Tüm ahşap ev imalatlarımız için sarı çam veya beyaz çam (ladin) kullanmaktayız.

  Bu iki ağaç türünde istediğinizi seçebilirsiniz ve size daha iyi bir kaliteli hizmeti verebilmek için ahşap ev imalatlarımız da bu iki ağaç türünü tercih ve tavsiye ediyoruz.

 • Emprenye'nin ağaca katkısı nedir?

  Türkiye’deki sayılı vakumlu emprenye sistemine sahip sayılı firmalardan biriyiz.

  Sahip olduğumuz emprenye sistemi vakumlu olup diğer daldırma veya sürme şekillerine göre çok daha etkili olup ağacın daha derinlerine emprenye işlemi uygulayabiliyoruz.

  Tavsiye ettiğimiz renkler yeşil ve kahverengidir.

  Emprenyenin ağaca katkıları şöyledir;
  – Ağacın böceklenme veya kurtlanmasını önler
  – Ağacın ömrünü uzatır
  – Ağacı güneş UV ışınlarından koruyarak çatlamayı azaltır
  – Ağaca değer katar