Hakkımızda

Hakkımızda

Sanatın Ahşap ile Şekillendiği Yer

HAKKIMIZDA

Kaçkar Orman Ürünleri, Rize’nin merkezinde yer alan satış mağazası ve Rize’nin Salarha kırsalında bulunan Karadeniz Bölgesi’nin en büyük kurutma, vakum emprenye ve kereste fabrikalarından olan bir üretim tesisine sahiptir.

36 yıllık deneyimi ile Türkiye’de sektöründe öncü kuruluşlardan biri olan Kaçkar Orman Ürünleri; inşaat, ahşap ev, iç ve dış mimari sektörleri başta olma üzere bir çok sektörün ihtiyaç duyduğu tomruktan keresteye OSB, plywood, emprenye, ahşap döşeme ve lambri, laminat grubuna kadar geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Üstün kalite anlayışı ve profesyonel ekibiyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürürken son teknoloji araçlar ile çalışanlarımızın değerli emek ve ustalıklarıyla üretimlerini bir “iş” oluşumunda daha çok “sanat” anlayışı ile gerçekleştirmektedir.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Modern imkânlara sahip, eğitimli insanların özveri ile çalıştıkları, kalite ve verimliliğin sürekli olduğu üretim, mal ve hizmet çeşitliliğini artırarak orman ürünleri sektöründe öncülüğünü devam ettirip kurumsal bir kimlik ile başarılarımızı bütünleştirmektir.

Vizyonumuz

Kaliteli ve konfor yaratan ürünleriyle yaşama değer katan; insana, doğaya, yasaya saygın bir şekilde Türk ticaretine artı değer katan bir perspektifle çalışmalarımızı hem teknolojik hemde insan kaynaklarında üstün kalite ve standartlarda geliştirmektir.

Değerlerimiz

Hizmet yönergelerimiz ile sağladığımız müşterilerimizin memnuniyeti ve çalışanlarımızın sarf ettiği değerli emekleri bizim için en önemli kaynakları oluşturmaktadır.

Kaçkar Orman Ürünleri

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Müşterilerimiz